حضور در مطب

 حضور در مطب

همه روزه به غیر از ایام تعطیلات رسمی،

پنجشنبه ها و جمعه

از ساعت 4 عصر تا 8 شب

آنلاین سلامت

نحوه کنترل عفونت در مطب:

بدلیل نگرانی عموم مردم از انتقال عفونت و بیماریهای عفونی در مطب دندانپزشکی ما احساس می کنیم که بایستی شما را در جریان روندی که طی آن استریلیزاسیون مطب را کنترل می کنیم قرار دهیم.

بخشی از این روند همان راهنماهای مرکز کنترل بیماریها (CDC) و انجمن دندانپزشکی آمریکا (ADA) و سازمان سلامت و ایمنی حرفه ای (OSHA) می باشد که در مطب رعایت می شود. ضمناً یکسری اصول اضافی نیز ما خودمان جهت اطمینان بیشتر از حفاظت کامل بیمارانمان اجرا می کنیم.

رعایت این نکات برای حفاظت شما عزیزان و همچنین حفاظت حرکت انتقال عفونت دوطرفه است و پرسنل مطب در خطر بیشتری نسبت به مراجعه کنندگان قرار دارند. برخی از مهمترین نکات در مطب، جهت کنترل عفونت و حفاظت بیمارانمان اجرا می شود عبارتند از:

  • استفاده از دستکش های یبکار مصرف، ماسک، گان، عینک و یا محافظ صورتی

  • شستشوی دستها و ضدعفونی کردن با مواد مخصوص قبل از هر بیمار

  • تعویض همیشه دستکش ها بین بیماران و یا حدوسط کار یک بیمار در صورت ضرورت

  • استفاده از وسایل و پوشش های یکبار مصرف برای هر بیمار

  • استریل کردن کلیه وسایلی که غیر یکبار مصرف و بدین منظور از یکی از پیشرفته ترین اتوکلاوهای کلاس B ساخت ایتالیا استفاده می شود.

  • ضدعفونی کردن وسایلی که بدلیل جنس و ساختارشان تحت شرایط استرالیزاسیون قرار نمی گیرند و بدین منظور از محلولهای خاصی ضدعفونی کنند که مورد تائید مرجع بین المللی دندانپزشکی و مراکز کنترل عفونت هستند استفاده می شود.

 

 

لازم به ذکر است که صحت عملکرد اتوکلاو مطب بطور هفتگی از طریق روشهای مخصوص به منظور اطمینان از استریلیزاسیون کامل کنترل می شود.

تمام پرسنل مطب ما مسئوال حفظ سلامتی و ایمنی شما هستند در صورت وجود هرگونه ابهام یا سوال قبل از ویزیت آینده و یا در حین درمان ما را در جریان بگذارید.

 

 

 

 

کلیه ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت به دکتر محمود بهاری تعلق دارد

طراحی وب سایت و پشتیبانی : آنلاین سلامت دات کام