حضور در مطب

 حضور در مطب

همه روزه به غیر از ایام تعطیلات رسمی،

پنجشنبه ها و جمعه

از ساعت 4 عصر تا 8 شب

آنلاین سلامت

بیوگرافی:

دکتر محمود بهاری در سال 1377 با رتبه تک رقمی منطقه ای کنکور سراسری از رشته دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز پذیرفته شدند  و جزو معدود نفرات منتخب سازمان سنجش آموزش کشور جهت تحصیل همزمان در دو رشته دانشگاهی می باشند. طی دوران تحصیل در دوره دکترای عمومی  موفق به احراز رتبه اول دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی تبریز و نیز دانشجوی نمونه دانشگاه علوم پزشکی تبریز در سال 82 شده اند. ایشان بلافاصله پس از فارغ التحصیلی در سال 83 در آزمون رزیدنتی (تخصصی) در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی پذیرفته شده  و لیکن تحصیلات خود را از سال بعد در دانشگاه علوم پزشکی تبریز ادامه دادند. در سال 1387 موفق به کسب رتبه سوم آزمون کشوری بورد تخصصی در رشته دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی شدند.

همچنین ایشان در دی ماه سال 2013 میلادی سرتیفیکیت دوره پیشرفته ایمپلنت های دندانی را از Nobel-Biocareآمریکا دریافت کردند. علاوه ازاین، اخیرا در پی تلاش برای بروز رسانی اطلاعات علمی، همگامی با دانش روز دنیا و راحتی حال مراجعین محترم فلوشیپ دوره پیشرفته جراحی و درمان ریشه دندان (عصب کشی) را در سال 2016 میلادی از دانشگاه جنوا ایتالیا دریافت کرده اند.

ایشان سخنرانی ها و مقالات متعددی در کنگره های بین­ المللی دندانپزشکی ارائه کرده اند ومولف بیش از سی مقاله علمی در ژورنال های معتبر بین­ المللی دندانپزشکی (ISI , PubMed) می باشند.

 

آشنایی با تخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی:

ترمیم یا همان پر کردن تاج دندان حیطه اصلی فعالیت متخصص ترمیمی است  که طیف وسیعی از  ترمیم ها را از انواع ساده و سطحی تا ترمیم دندان های عصب کشی شده و به شدت تخریب شده را شامل می شود. از طرف دیگر درمان‌های زیبایی دندانپزشکی و آنچه در تبلیغات طرح لبخند نامیده می‌شود، نیز در حیطه فعالیت این رشته تخصصی است. سفیدکردن دندان‌ها، لامینیت‌ها و پرکردگی های دقیقا همرنگ دندان از دیگر خدماتی است که توسط متخصصان ترمیمی ارائه می‌شود.

روکش‌ها به خصوص در نواحی زیبایی هم جز خدماتی است که توسط این گروه از متخصصین  ارائه می شود که شامل دامنه وسیعی از درمان ها از قبیل  روکش‌های تک دندان‌، بریجها یا همان پلها (روکش های جایگزین کننده چند دنان مجاورهم)، روکش‌های زیبایی و سایر انواع جایگزینی دندان های از دست رفته  را در برمی‌گیرد. طرح درمان ایمپلنت‌های دندانی و انجام درمان‌های ایمپلنت‌های درمانی هم در محدوده فعالیت این متخصصین می باشد.

خدمات تخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی برای بیماران از حیطه سنی 6 سالگی (از زمان رویش اولین دندان دائمی) شروع می شود و در سنین نوجوانی، میانسالی ، بزرگسالی و کهنسالی نیز ادامه می یابد. درمان های فیشور سیلانت تراپی (شیاربندی) به منظور پیشگیری از شروع پوسیدگی های دندانی در سنین نوجوانی توسط متخصصین ترمیمی قابل انجام است. زیبا سازی دندان های جلویی که نقش به سزایی در زیبایی و گیرایی لبخند بخصوص در خانم ها و آقایان جوان دارد به روش های مختلف از قبیل تغییر شکل، اندازه و ردیف دندانها متناسب با شکل صورت هر فرد (Conservative Dentistry)، لومینیرز، لامینیت ها، ونیر ها، سفید کردن، روکشهای زیبای تمام سرامیکی و ... از حیطه های اصلی فعالیت این متخصصین می باشد. همچنین در تمام سنین  و بخصوص در سنین بزرگسالی و کهنسالان که ریسک پوسیدگی های دندانی بنا به دلایل مختلف از قبیل بیماریهای لثه، خشکی دهان و ... افزایش می یابد، معاینات دوره ای توسط متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی (6 ماهه تا یکساله) جهت  پیشگیری از شروع بیماری های دندانی و هچنین جهت تشخیص زودرس و درمان به موقع قبل از تخریب شدید دندان ها و ایجاد هزینهای درمانی سنگین اکیدا توصیه می شود.

همچنین با توجه به اینکه ایشان دوره پیشرفته ایمپلنت های دندانی و جراحی های پروستتیک لثه و نیزفلوشیپ اندودانتیکس را دریافت کرده اند، تقریبا تمام درمان های دندانپزشکی بجزارتودنسی در مطب شان با حداکثر کیفیت قابل انجام است و ارجاع به مطب سایر متخصصین و همکاران فقط در مورد جراحی های پیشرفته فک و صورت و ارتودنسی انجام می شود.

 

کلیه ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت به دکتر محمود بهاری تعلق دارد

طراحی وب سایت و پشتیبانی : آنلاین سلامت دات کام